صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین میهمان همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع

به گزارش روابط عمومی، دکتر اسحق ایلدرآّبادی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین صبح امروز میهمان همکاران در معاونت توسعه مدیریت و منابع این دانشکده بود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در این نشست با بیان اینکه گام برداشتن بر اساس توانمندی ها  از مهمترین الویت های دانشکده است گفت : همه ی همکاران در بخش های مختلف وظایف خود را  باید بر اساس قوانین و مقررات انجام دهند و هر فرایندی را که برای پاسخگویی بهتر نیازمند ویرایش است بررسی و اصلاح کنید.

دکتر اسحق ایلدرآبادی با اشاره به موضوع کاهش 10 درصدی هزینه ها در دانشگاه های علوم پزشکی افزود : طبق دستور وزیر بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی ماهانه موظف به ارائه گزارش عملکرد خود هستند.

وی با تاکید بر اینکه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به کمبود های مالی نگاه نمی کند افزود : صرفه جویی در هزینه ها باید در بخش لوازم مصرفی باشد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین با اشاره به اینکه  برای کاهش هزینه ها در ابعاد مختلف نیاز به همدلی و اتحاد یکایک همکاران است گفت : در هر معاونتی کمیته اقتصاد مقاومتی شکل گرفته و فعالیت خود را با هدف کاهش هزینه های غیر ضرور آغاز کرده است.

دکتر اسحق ایلدرآبادی افزود : هیچ پروژه عمرانی جدید ی آغاز نمی شود و تمرکز دانشکده بر روی اتمام پروژه های عمرانی با پیشرفت 80 درصد است.

 در پایان دکتر اسحق ایلدرآباددی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین شنونده مسائل و مشکلات همکاران در حوزه ی کاری آنها بود.

 


١٣:١٤ - 1397/05/02    /    شماره : ٤١٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٩٣خروج